KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

2016 yılında faaliyetine,  evden çalışma (Home Office) olarak başlayan SPOT ON tekstil firması,  Uluslararası bir firmada,  alanında 20 yıllık çalışma tecrübesine sahip,  kurumsal deneyimi olan,  bu fikri benimsemiş kişilerce kurulmuştur.

2017 yılında talep artışını karşılama ve kapasitesini arttırma hedefi ile Buca Begos 2. Organize Sanayi Bölgesindeki küçük ofislerine yerleşmiş,  2 yıl sonra büyüyerek ofislerini,  şu anda hala faaliyette oldukları,  aynı bölgede bulunan 3 katlı,  yaklaşık 400 metrekarelik alana taşımıştır.

Amaçları sahip oldukları tecrübe ile,  tekstil firmalarına hızlı,  ekonomik ve kaliteli aksesuar tedariği sağlamak olan firma,  bayilik sistemi ile çalışan,  saha satış çalışanları,  müşteri temsilcileri,  depo sorumlusu ve muhasebe birimi olarak koordineli çalışma şekli ile hizmet vermektedir.

Çalışana verilen değer,  şirket değerini arttırır ilkesini benimseyen firmamız,  az sayıda çalışanı ile aile sıcaklığı ortamında,  birbirine ve kendine güvenen kişilerce,  müşterilerine en üst seviyede hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin memnuniyet ve mutlulukları en büyük referansımızdır.

Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ


Hizmet almak istediğin gibi hizmet ver ilkesini benimsiyor,  aksesuar alanında A’dan Z’ye her türlü ürün ihtiyacını karşılamaya çalışıyor,  kurumsal tecrübeye sahip yapımızla,  satış öncesi ve sonrasında kaliteli hizmetin her tekstil firmasının hakkı olduğunu düşünüyoruz.

SPOT ON Ailesi olarak tüm ekibimiz ile bunun için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ


Üretici ile tüketici arasındaki mesafeyi kısaltarak riskleri azaltıp,  doğru ürünü,  doğru zamanda,  en ekonomik hali ile sunarak,  satış sonrasında bile sorumlu yaklaşımımızla alanında lider bir firma olmak.